Od přírody se nám dostalo daru kreativity a představivosti. Inspirování krásou světa měníme zavedená pravidla!

 Už dětskýma očima mě bavilo sledovat krásu světa v kapkách rosy na trávě, ve vlnách běžících po hladině, v hořícím ohni na konci léta i v lidech, co dělají svou práci s láskou a nadšením.

Pozorování světa jinak, barevně, přes kaleidoskop se mnou rostlo a s tím i touha zužitkovat tento dar ve své práci. Sbíral jsem zkušenosti, učil se od jiných a snažil se najít způsob, jak propojit mou fascinaci krásnem reálného světa se světem digitálním, s tvorbou webových stránek, s internetovým marketingem.

V roce 2008 tak vzniklo tretri, firma s individuálním přístupem pro klienty, kteří do toho jdou srdcem – tak jako my. Jsme malý tým, který funguje jako jedno navzájem se doplňující těleso. Dáváme na své pocity, pracujeme na projektech, které souzní s naší filozofií a které baví naše klienty i nás.

Vybíráme si, nepřetvařujeme se a pracujeme tak, aby každý projekt dostal zaslouženou porci času, nadšení a kreativity a aby vztahy s našimi zákazníky byly založené na důvěře a spolehlivosti. Věříme, že, aby něco mohlo být krásné a fungující navenek, musí to být krásné a opravdové i uvnitř.